Pomoce: plakaty i ulotki antynikotynowe. Informacja: zobacz więcej: 1. Program Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce na lata 2008-2011
. Jednym z zadań adresowanych do uczniów szkół podstawowych jest konkurs na ulotkę antynikotynową. Współorganizatorem w/w konkursu jest Szkoła. -konkurs na hasła i ulotki antynikotynowe; plakat informujący o szkodliwości palenia papierosów; lista sposobów rzucenia palenia; Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Tuchowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na ulotkę antynikotynową, którego głównym celem jest promowanie i. W Szkole Podstawowej w Wilamowie uczniowie malowali plakaty antynikotynowe a dla lepszego zobrazowania skutków nałogu rozdano ulotki promujące zdrowy styl.

Restrykcje antynikotynowe dotarły do Europy z usa. w 1969 r. Linie lotnicze. zobacz takŻe: http: www. Promocjazdrowia. Pl/nowastrona/archiwum/ulotki. Html.
Mityng zakończył się powrotem na teren szkoły, gdzie uczniowie otrzymali ulotki o niepaleniu. Wyniki konkursu na najlepsze hasło antynikotynowe:
Wykonanie i rozprowadzanie ulotek antynikotynowych. Wykonanie plakatów o tematyce antynikotynowej i zdrowym odżywianiu się. Zorganizowanie wiecu ulicami Dubicz Cerkiewnych, manifestowanie treści antynikotynowych, rozdanie ulotek i znaczków zakazujących palenia w instytucjach. . Wczoraj na transparentach uczniowie szczecińskich szkół Rozdawali ludziom ulotki propagujące życie bez papierosów. Antynikotynowy marsz przeszedł spod.
Leki antynikotynowe-co trzeba wiedzieć? Leków tych nie wolno brać kobietom w ciąży! Zawsze przed użyciem leku przeczytaj ulotkę! Słowniki biologiczne lub encyklopedie, ulotki antynikotynowe, dowolne książki z informacjami o składzie i szkodliwości dymu nikotynowego.
2) Konkurs na najciekawsze ulotki antynikotynowe (ulotki należy przygotować indywidualnie na arkuszach papieru wielkości nie mniejszej od a4. Porady antynikotynowe udzielane przez lekarza specjalistę*-pomiar ciśnienia-pomiar cukru we krwi-rozdawanie ulotek antynikotynowych.

Plakaty o tematyce antynikotynowej-materiały do gazetki w gablocie; reklama wydawnicza/ulotki/; nagłośnienie akcji w jednym z lokalnych mediach/" Gazeta.
Opracowanie wzorów mandatów dla palacza i wręczenie ich palącym nauczycielom. · rozwieszenie ulotek i haseł o tematyce antynikotynowej na terenie szkoły. 2) w konkursie na najciekawsze ulotki antynikotynowe: i miejsce-Justyna jarzyńska (kl. vi a). ii miejsce-Joanna Radziszewska (kl. vi a). Do walki z nałogiem palenia tytoniu przekonywały Panie Edukatorki Zdrowia z Poradni Antynikotynowej, rozdawały ulotki, broszury, udzielały informacji, . Konkurs klas na najlepszą ulotkę antynikotynową. Nagrodzone ulotki zostaną powielone i rozdane rodzicom oraz uczniom. Ruchy antynikotynowe rosły w siłę w wielu krajach od początku xx wieku. Ulotki dotyczące szkodliwości palenia wysyłano ludziom do ich miejsc pracy.
2. Palisz przegrywasz-plakaty o tematyce antynikotynowej-materiały do gazetki w gablocie. Reklama wydawnicza-ulotki-znaczki (logo kampanii).

" ulotka ANTYNIKOTYNOWA" Głownym celem tego konkursu było stworzenie ulotki antynikotynowej akcentującej negatywne skutki palenia papierosów na organizm.
(debaty, sądy nad papierosem, marsze antynikotynowe, punkty informacji. Ulotki i balony wydane specjalnie na potrzeby projektu oraz po 3 nagrody rzeczowe . Mam razem z klasą do przygotowania jakieś hasła antynikotynowe i z. Karze nam zrobić ulotki z jakimiś fajnymi i nowoczesnymi hasłami ale . Impreza antynikotynowa-Sopot Molo 01 sierpnia 2009r. Wydychanym powietrzu oraz otrzymać ulotki i broszury o tematyce antynikotynowej.
Jest to ulotka stworzona przez nas na potrzeby kampanii antynikotynowej. Zdjecia z kampanii antynikotynowej przeprowadzonej w dniu 7 listopada z okazji.
O Filmy o tematyce antynikotynowej o Plakaty i ulotki dotyczące kampanii antynikotynowej. Cel: Pokazanie studentom, Ŝ e zabawa w klubie bez dymu . Podczas przerwy śniadaniowej kilkunastu uczniów w specjalnych opaskach przygotowanych przez trzecioklasistów rozdawało ulotki antynikotynowe. W centrum miasta (na deptaku) uczniowie stworzyli galerię swoich prac, zapraszali przechodniów do ich oglądania. Rozdawano ulotki o treści antynikotynowej. Materiały edukacyjne (ulotki, publikacje). Antynikotynowa terapia zastępcza– środki farmakologiczne. Programy antynikotynowe . Młodzież rozdawała jabłka i ulotki antynikotynowe. Sobota była dniem koncertów. Od godziny 16 do 17. 30 na stadionie prezentowały się zespoły.

Pacjentowi zdolności normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Właśnie przygotowujemy ulotki antynikotynowe. Weronika, Paulina, Klaudia.
Scenariusz zajęć warsztatowych z profilaktyki antynikotynowej" Dziękuję. Na podstawie ulotki Wydziału Zdrowia Urzędu Miejskiego Wrocławia: " Do Wielce. Sikorskiego zorganizowano marsz antynikotynowy ulicami miasta pod hasłem: z dziećmi przyjmując również od nich ulotki o treściach antynikotynowych.
Teatralne Pielęgniarki rozprowadzały antynikotynowe ulotki, palacze mogli zmierzyć sobie ciśnienie i skorzystać z rad profesjonalnej pielęgniarki Pani. By j ZielińskiPomocne jest wręczenie choremu broszurki lub ulotki antynikotynowej dla podtrzymania efektu porady. Najtrudniejsza jest trzecia część porady.

11 Mar 2010. Udział w happeningu antynikotynowym zorganizowanym w ramach obchodów. Baloniki i ulotki antynikotynowe przeszła ulicami miasta od ul.

. niquitin plastry antynikotynowe aptekamedical. Pl (2718294). Informacje zawarte w tej ulotce mogą także dotyczyć leków stosowanych w.
Halina Bogdan wręczyła nagrody za zajęcie i i ii miejsca w Powiatowym Konkursie na Młodzieżową Ulotkę Antynikotynową Karolinie Grochowskiej z kl. I ulotki antynikotynowe promujące modę na niepalenie. Młodzież dowiedziała się, że palenie jest" de mode" a także jakie niesie ze sobą zagrożenia. W grupach dzieci przy pomocy nauczycielek wykonały plakaty i ulotki, które zostały wykorzystane podczas przemarszu antynikotynowego ulicami Urzędowa.

Plakaty, ulotki wykonujemy. Do akcji antynikotynowej się przygotowujemy. Już do akcji wkraczamy-wojnę nikotynie wydamy. Wykona makietę Trujące składniki w dymie nikotynowym i ich wpływ na narządy, oraz zaprojektyje i wykona ulotki antynikotynowe: iv gr. Opracuje i przedstawi.
(gazetka ścienna, wykonanie i rozdanie ulotek antynikotynowych). 4. Zbiórka zabawek i odzieży. 5. Szkolny konkurs na wiersz o tematyce, Pij mleko będziesz. Guma do żucia antynikotynowa Nicorette-Należy przeczytać uważnie całą ulotkę, ponieważ zawiera ona ważne informacje dla pacjenta. Lek ten jest dostępny.
22 Paź 2008. Otrzymywali materiały edukacyjne: ulotki antynikotynowe pt. „ Nie pal kie row-co” zawieszki do samochodu z napisem„ Nie pal przy mnie”
Styl życia, rozdawano ulotki (antynikotynowe i„ 5x warzywa i owoce”, balony z napisem„ Młodość wolna od papierosa” w tle można było zobaczyć prezentacje. Uczennica Dominika Banaś zajęła ii miejsce na etapie powiatowym w konkursie„ Młodzieżowa Ulotka Antynikotynowa” zaś Patrycja Trela otrzymała wyróżnienie.

Iii miejsce w miedzyszkolnym konkursie na ulotkĘ antynikotynowĄ, i miejsce w wojewÓdzkim konkursie„ rycerskim Śladem” dwoje laureatÓw. Pierwszym zadaniem było przygotowanie przez wszystkie klasy plakatu oraz ulotki o tematyce antynikotynowej. Prace zostały wystawione w auli szkolnej. . Kierowcom-palaczom policja będzie rozdawała ulotki antynikotynowe" Jazda bez Zadymy" czy zawieszki do samochodu z napisem" Nie pal przy.

Mimo, że ani antynikotynowa kampania informacyjna, ani ulotki z wizerunkami kryminalisty nie były kontrolowanymi eksperymentami z dziedziny psychologii. Poproœ cie o program artystyczny o charakterze antynikotynowym. Przygotujcie plakaty promujące akcję, transparenty, materiały edukacyjne– ulotki. Ne: ulotki antynikotynowe pt. „ Jazda bez zadymy” zawieszki do samochodu z napisem„ Nie pal przy mnie” oraz karty kon-kursowe„ Stop palaczom dro-
Młodzi przychodzili po nalepki i ulotki„ antyalkoholowe i antynikotynowe” chętnie wypełniali ankiety diagnozujące uzależnienie, rozmawiali z dyżurującymi w. Obowiązywał zakaz palenia. Niniejsza ulotka wyjaśnia znaczenie nowego prawa antynikotynowego oraz czego można się spodziewać po jego wprowadzeniu. Dzieci, będące biernymi palaczami otrzymały ulotki antynikotynowe dla rodziców. 28. 01. 2005 p. Joanna Pokropska przeprowadziła konkurs dla klas iv. W szkole zostały zaprezentowane prace plastyczne młodzieży o tematyce antynikotynowej. Dostępne były ulotki i broszurki profilaktyczne. Losowanie nagród zwieńczy dwutygodniową kampanię antynikotynową dla zmotoryzowanych. Wręczał kierowcom i pasażerom ulotki antynikotynowe, zawieszkę do. Powiatowy Konkurs Plastyczny ph. " Młodzieżowa Ulotka Antynikotynowa" " Młodzieżowa Ulotka Antynikotynowa" i miejsce-Anna Tajak, ucz. Kl. IIIgim.

Udział młodzieży w Światowym Dniu bez Tytoniu– apel, wystawa plakatów o treści antynikotynowej, ulotki. Prelekcja dla rodziców„ Zapoznanie rodziców z.

Wystawę prac uczniów oraz plakatów o tematyce antynikotynowej na holu pierwszego piętra Zespołu Szkół Nr 1 w Lubinie, o rozpowszechnianie ulotek. Każda klasa uczestnicząc w przedstawieniu otrzymała ulotkę o tematyce antynikotynowej. w ramach obchodów tego Dnia wychowawcy w miesiącu grudniu prowadzili. Rozmieszczenie plakatów i artykułów promujących zdrowe życie bez nikotyny na terenie szkoły; rozdanie ulotek o tematyce antynikotynowej przez uczennice. . Konkursie na ulotkę antynikotynową, szachowym, a także: " Obrzędy i zwyczaje inspirowane wiarą 2000 lat" czy malarskim-" z ekologią bez granic" Ulotki antynikotynowe pt. „ Nie pal kierow-co” zawieszki do samochodu z napisem„ Nie pal przy mnie” „ ostrzeżenia” za palenie papierosów w sa-
Stanowisko, na którym rozdawano ulotki z treścią antynikotynową. Zaangażowanie uczniów oraz ich opiekunów miało pozytywny wpływ na palaczy, którzy mogli . Wcześniej młodzi wolontariusze przygotowali ulotki o tematyce antynikotynowej: „ Palenie niszczy zdrowie na co najmniej 50 sposobów”
Po przedstawieniu goście otrzymali ankiety dotyczące palenia papierosów, a po ich wypełnieniu ulotki o treściach antynikotynowych. . Młodzież z pełnym zapałem włączyła się do propagowania działań antynikotynowych rozdając ulotki, głosząc hasła zachęcające do niepalenia. Plakaty antynikotynowe autorstwa Andrzeja Pągowskiego. Ulotki Fundacji Promocji Zdrowia. Karty konkursowe. Spot telewizyjny.

1, uczniowie oglądają film" Palenie tytoniua fizjologia człowieka" Po inscenizacji rozdanie ulotek. Odbywa się konkurs antynikotynowy" Wiedzy o szkodliwości.
15-17. 11, 8. 00-18. 00, pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru, porady antynikotynowe, rozdawnictwo ulotek edukacyjnych, Gabinet zabiegowy. Przeprowadzanie prelekcji, kolportaż ulotek prozdrowotnych. Program antynikotynowy" Plan rozwiązywania problemów nikotynowych w aspekcie uwolnienia miasta. Wały przechodniom ulotki antynikotynowe. Reakcje ludzi były przeróżne. Niektórzy wstydliwie chowali się przed nadchodzącą kolumną dzieci. Poczęstowani zostali jabłkami i otrzymali ulotki antynikotynowe. Listopadowy dzień pod znakiem jabłka otworzył miesięczny blok. . Szkolny konkurs na ulotkę o tematyce antynikotynowej (Elżbieta Irla). Konkurs antynikotynowy dla uczniów klas drugich zorganizowany przez. Pierwszym zadaniem było przygotowanie przez wszystkie klasy plakatu oraz ulotki o tematyce antynikotynowej. Prace zostały wystawione w auli szkolnej.

Działania antynikotynowe w związku z obchodami dnia bez papierosa (ulotki dla rodziców, naklejki promujące niepalenie, przemarsz uczniów z hasłami.
Plakaty, ulotki wykonujemy. Do akcji antynikotynowej się przygotowujemy. • Już do akcji wkraczamy-wojnę nikotynie wydamy.

. Pieniedzy na specyfiki czy kuracje antynikotynowe, palilam 9 lat. Jak napisano na ulotce: " Chantix został specjalnie zaprojektowany tak.
Podczas tych spotkań uczniowie otrzymują ulotki informujące o problemach zdrowotnych. Ponieważ w całej szkole rozwieszono plakaty antynikotynowe.
Antynikotynowej oraz szkolenia antynikotynowe dla uczniów. 4. Edukacja; Apteka„ Staromiejska” udostępniła materiały i ulotki informacyjne o lekach. Wojewódzki etap konkursu na„ Młodzieżową Ulotkę Antynikotynową” Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oświęcimiu informuje.

Przygotowujemy ulotki, gromadzimy publikacje książkowe i prasowe na temat. Debaty, sądy nad papierosem, marsze antynikotynowe, punkty informacji . Akcji antynikotynowych aktywnie prowadzonych poprzez rozpowszechnianie materiałów informacyjnych w formie ulotek na terenie szkół.
Wśród nich znalazły się m. In. Plakaty, ulotki, balony, chorągiewki, piłeczki oraz podkładki. Korowody i uliczne przemarsze, akcje antynikotynowe, zawody. W ramach obchodów przygotowano stoisko informacyjne propagujące zdrowy styl życia bez nałogów, wywieszono plakaty, ulotki zawierające treści antynikotynowe.